Podsumowanie projektu "Szansa - nowe możliwości dla dorosłych"

Instytut Badań Edukacyjnych oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają na konferencję podsumowującą projekt „Szansa – nowe możliwości dla dorosłych”. 

Celem konferencji jest omówienie wniosków i rekomendacji z testowania modeli wsparcia dla osób dorosłych o niskich umiejętnościach podstawowych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki i rozwiązania związane z diagnozą, organizacją i prowadzeniem procesu edukacyjnego oraz walidacją nabytych umiejętności. W części panelowej zaproszeni eksperci podejmą dyskusję na temat skutecznych metod uczenia się osób dorosłych oraz podnoszenia przez nich umiejętności podstawowych. Program wydarzenia znajduje się tutaj.

Zaproszenie na konferencję projektu "Szansa – nowe możliwości dla dorosłych"

Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia br. w godzinach 9:30 – 16:00 w hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20 w Warszawie. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza online do 22 listopada br. do godziny 17:00. Prosimy, aby każdy uczestnik wypełnił ankietę indywidualnie.

Organizator nie zwraca kosztów podróży. W sprawie pytań związanych ze spotkaniem prosimy o kontakt z Karoliną Szczuką (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 572 675 479)

Projekt "Szansa - nowe możliwości dla dorosłych"

Celem projektu jest wypracowanie i przetestowanie w praktyce innowacyjnych modeli skutecznego wsparcia edukacyjnego osób dorosłych z niskimi umiejętnościami podstawowymi. Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj.