PARP zaprasza na webinar

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wydarzeniu Connect & Scale UP. Spotkanie odbędzie się online 8 kwietnia br., liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie PARP organizowane jest pod hasłem "Szanse i wyzwania we współpracy między światem nauki i biznesu”. To pierwszy webinar z trzech zaplanowanych w obszarze współpracy na linii nauka-biznes. Podczas wydrazenia poruszone zostaną tematy:

• Jak jest zorganizowana współpraca przedsiębiorstw z jednostkami naukowo-badawczymi w polskiej rzeczywistości gospodarczej?
  • Jak mocno transfer wiedzy z uczelni, czy innych jednostek naukowo-badawczych do przemysłu wpływa na aktualny rozwój gospodarki?
  • Czy doświadczenia we współpracy biznes-nauka, z innych regionów świata, mogą przydać się w procesie kształtowania współpracy w Polsce?
  • Jak przykłady dobrej współpracy przełożyły się na udane wdrożenia – case studies.

W spotkaniu wezmą udział:

• Paulina Zadura, dyrektor Departamentu Analiz i Strategii, PARP
  • Marcin Krasa, wiceprezes Sieci Badawczej Łukasiewicz;
  • Łukasz Sztern, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej;
  • Katarzyna Kołys, Centrum Badań i Zastosowań Technologii Terahercowych CENTERA;
  • dr hab. inż. Anna Timofiejczuk, Centrum Przemysłu 4.0 Politechniki Śląskiej;
  • dr inz. Adam Szatkowski, prezes Fundacji Nanonet oraz Śląskiego Klastra Nano;
  • dr Marta Mackiewicz, Szkoła Główna Handlowa;
  • dr Dominika Kuberska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski;
  • Sebastian Burgemejster, BW Advisory Sp. o.o.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na spotkanie kliknij w link.