Zapraszamy rodziców i nauczycieli do udziału w ankiecie

Rusza kolejny etap prac związanych z opracowaniem profilu absolwenta. Jego celem jest analiza podstaw programowych.

Jesteśmy zainteresowani Państwa zdaniem na temat podstaw programowych i umiejętności, które są niezbędne przedszkolakom i uczniom na poszczególnych etapach edukacji.

Jakie umiejętności świadczą o przygotowaniu dzieci do podjęcia nauki w szkole? Czego uczy dziś szkoła?

Czy podstawy programowe jasno wskazują, co ma potrafić uczeń kończący kolejne etapy edukacji?

Czy są aktualne?

Czytelne?

Jakich zmian oczekują nauczyciele?

Na jakie zmiany mają nadzieje rodzice?

Zapraszamy do udziału w ankiecie.

Państwa odpowiedzi pozwolą nam dokładniej ocenić, czy obecne podstawy programowe są aktualne i czytelne. Chcemy również dowiedzieć się, jakich zmian oczekujecie od szkoły oraz jakie nadzieje wiążecie z edukacją Państwa dzieci.

Ankiety są kierowane do:

Nauczycieli

Ankieta n le wychowania przedszkolnego 1 Ankieta n le edukacji wczesnoszkolnej 1

Ankieta n le szkoła podstawowa IV VIII 1 Ankieta n le szkół ponadpodstawowych 1

Rodziców

Ankieta rodzice uczniów klas I III 1 Ankieta rodzice uczniów klas IV VIII 1

Ankieta rodzice uczniów szkół ponadpodstawowych 1

Wypełnienie jednej ankiety zajmuje ok.15 minut.

Każdy głos jest ważny.

Czekamy na Państwa odpowiedzi do 30 lipca.

Zebrane odpowiedzi pomogą w formułowaniu i porządkowaniu wniosków z prowadzonych analiz. Zostaną wykorzystane w pracach nad raportem dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i dziękujemy za współpracę!