Ogólnopolskie badania umiejętności trzecioklasistów 2013 - konferencja

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Ogólnopolskie badania umiejętności trzecioklasistów 2013 – czego dowiedzieliśmy się o umiejętnościach uczniów i szkole.

Konferencja odbędzie się w dniu 24 października 2013 r. w godzinach 11:00-15:00, w Warszawie, w hotelu Novotel, ul. Marszałkowska 94/98.

Ze względu na duże zainteresowanie konferencją, zwiększyliśmy liczbę miejsc i przedłużyliśmy czas trwania rekrutacji. Rejestracji można dokonywać do 17 października za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się pod adresem: ibe.edu.pl/obut-konferencja

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie jakichkolwiek pytań organizacyjnych, prosimy o kontakt z Iwoną Bąbiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 241 71 39)