Szukamy ekspertów do projektów edukacyjnych!

Instytut Badań Edukacyjnych szuka osób zajmujących się szeroko rozumianą edukacją, w tym tematami związanymi z m.in.: ekologią, migracjami czy nowymi technologiami.

Co to jest Baza Ekspertów IBE?

To zbiór informacji o potencjalnych partnerach, z którymi będziemy współpracować realizując lub przygotowując się do realizacji przeróżnych projektów i badań naukowych. Obecność w naszej bazie to szansa na wspólną realizację projektów i przedsięwzięć naukowych.

Baza Ekspertów IBE jest punktem wyjścia do inicjowania nowych przedsięwzięć przez Instytut. Będziemy z niej korzystać w przypadku konkretnych projektów lub zleceń oraz w sytuacji, gdy konieczne będzie wsparcie kadrowe dla Instytutu wynikające m.in. z celów danego projektu czy ze względu na jego zasięg.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób zajmujących się szeroko rozumianą edukacją i obszarami z nią związanymi, w tym związanymi z ekologią, migracjami i nowymi technologiami.

Zależy nam na poznaniu Państwa doświadczenia, kompetencji i zainteresowań, aby przekazywać odpowiednie informacje o możliwościach zaangażowania się w inicjatywy realizowane przez IBE w ramach projektów krajowych i międzynarodowych, badawczych i wdrożeniowych.

Co oferujemy?

Osoby, które zgłoszą się do naszej bazy mogą liczyć, że w przypadku realizacji projektów zbieżnych z ich kompetencjami, Instytut zgłosi się do nich z konkretną ofertą współpracy.

Dzięki bazie będziemy też w stanie aplikować o realizację projektów adekwatnych do wiedzy i umiejętności ekspertów. Natomiast wskazane przez ekspertów obszary rozwoju zawodowego pozwolą nam na odpowiedni dobór inicjatyw do wskazanych preferencji czy planów zawodowych.

Projekty IBE

Więcej informacji o projektach i badaniach Instytutu Badań Edukacyjnych można znaleźć na naszej stronie.

Ankieta

Wypełnienie ankiety nie stanowi deklaracji udziału w projektach przez nas realizowanych, a jedynie wyrażenie zainteresowania nawiązaniem lub rozszerzeniem współpracy z Instytutem.

Link do ANKIETY.

Ochrona danych osobowych

Dane zebrane za pomocą niniejszej ankiety będą przechowywane w Bazie Ekspertów IBE. Informujemy, że jej wypełnienie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgromadzonych w Bazie Ekspertów IBE (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Zobowiązujemy się nie przekazywać podanych informacji podmiotom i osobom postronnym bez wcześniejszego poinformowania i otrzymania Państwa zgody.

Kalendarz wydarzeń

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

NASZE BADANIA