Path2Integrity: Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami warsztaty online poświęcone kwestiom rzetelności badawczej

Zespół Path2Integrity zaprasza wszystkich studentów na kolejny międzynarodowy warsztat poświęcony kwestiom rzetelności badawczej pt.: „Research procedures in experiments”. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca br.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy Zespół Path2Integrity organizował warsztaty w różnych miejscach świata, gromadząc ponad 300 studentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich oraz wszystkich zainteresowanych kwestiami rzetelności badawczej w sumie z 55 krajów.

Już 22 czerwca odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie online, na którym ponownie będą omawiane różne tematy związane z badaniami i ich integralnością. Jeśli studiujesz – niezależnie na jakim kierunku – zapisz się. To doskonała okazja do zapoznania się z międzynarodowymi standardami naukowymi i ulepszenia swojego warsztatu badawczego.

Więcej informacji o samym spotkaniu znajdziesz pod tym linkiem.

Rejestracja otwarta trwa do 18 czerwca br. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa ok 6 godzin. Wszyscy uczestnicy warsztatu otrzymają międzynarodowy certyfikat. Spotkanie prowadzone będzie w j. angielskim.

Zapraszamy!