Michał Przymusiński na Forum Pracowników Administracji Uczelni

Zastępca Dyrektora IBE ds. Cyfryzacji Nauki i Edukacji wygłosił wykład na temat nowych projektów IT Instytutu w obszarze edukacji i nauki. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.

Forum Pracowników Administracji Uczelni, wcześniej Ogólnopolskie Forum Dziekanatów, odbywa się w Akademii Leona Koźmińskiego. Na otwarciu wydarzenia głos zabrała Pełnomocniczka Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocniczka Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej - Justyna Orłowska. Z kolei Mateusz Rafał, Dyrektor Departamentu Centrum Transformacji Cyfrowej w Ministerstwie Edukacji i Nauki, przedstawił działania ministerstwa wobec cyfrowych wyzwań współczesnej szkoły, uczelni oraz inicjatyw zajęć prowadzonych przez Mobilne Laboratoria Przyszłości.

Nowe projekty IBE w obszarze edukacji i nauki

Podczas Forum wykład wygłosił Michał Przymusiński, Zastępca Dyrektora IBE ds. Cyfryzacji Nauki i Edukacji. Opowiedział o nowych projektach IT Instytutu Badań Edukacyjnych w obszarze edukacji i nauki. 

Forum organizują: Stowarzyszenie Forum Dziekanatów, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Partnerem głównym wydarzenia jest Microsoft, a partnerem wydarzenia Samsung.

Więcej informacji na stronie Forum Pracowników Administracji Uczelni.

MicrosoftTeams image 4

Kalendarz wydarzeń

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

NASZE BADANIA