"Perspektywy Women in Tech Summit 2022" z udziałem ekspertów IBE

W Warszawie odbyło się największe wydarzenie technologiczne w Europie dla kobiet. "Perspektywy Women in Tech Summit 2022" to inspirujące miejsce pełne wiedzy, kreatywności i wymiany doświadczeń. 

"Perspektywy Women in Tech Summit 2022" to dwudniowe wydarzenie, które odbyło się na Warsaw Expo XXI. Na 4 scenach (Inspiration, Tech, Future Labs, Career) pojawiło się 150 ekspertek i liderek branży technologicznej, odbyło się 100 warsztatów i tech-talków, a swoje stanowiska pokazało 60 wiodących partnerów z branży TECH& IT.

Druk 3D w "Laboratoriach Przyszłości"

W czasie "Perspektywy Women in Tech Summit 2022" pojawili się również eksperci z IBE. Nasz zespół zademonstrował ćwiczenia oraz warsztaty w strefie "Laboratoriów Przyszłości". Kluczowym elementem udziału zespołu IBE były warsztaty z zakresu postaw tworzenia modeli 3D oraz obsługi drukarek 3D. Młodzież licealna zapoznała się się z metodami tworzenia modeli 3D w oprogramowaniu OpenSCAD.

Przedstawione zostały scenariusze oraz aplikacje edukacyjne wytworzone w CCEIN z zakresu druku 3D, mikrokontrolerów oraz rozpoznawania obrazów. Z kolei Jerzy Greblicki oraz Tomasz Serafin podczas "Perspektywy Women in Tech Summit 2022" przeprowadzili wykłady dotyczące "Rewolucji technologicznej oraz innowacji".

NASZE BADANIA