Webinar: Jak wspierać rozwój językowy uczniów i uczennic z doświadczeniem migracji

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który stanowi wprowadzenie do kursu "W drodze do dwujęzyczności".

Webinar "Jak wspierać rozwój językowy uczniów i uczennic z doświadczeniem migracji"

Podczas webinaru zostaną przedstawione szczegółowe informacje dotyczące uczniów z doświadczeniem migracji oraz samego kursu, jego programu, warunków uczestnictwa oraz zapisów. Dodatkowo, będą Państwo mieli okazję wysłuchać wypowiedzi organizatorów oraz autorów kursu, którzy przybliżą Państwu ideę i cele związane z zagadnieniem dwujęzyczności.

W programie:

• UNICEF- informacje o wsparciu językowym uczniów z doświadczeniem migracji;
  • Nauczanie uczniów z doświadczeniem migracji w badaniach naukowych;
  • Nauczyciele o pracy z uczniami z doświadczeniem migracji;
  • O kursie „W drodze do dwujęzyczności”.

Start: 15 października, 12:00
Forma: Online - link przesłany po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego

Nagranie będzie dostępne pod linkiem wysłanym do zarejestrowanych uczestników i możliwy do odtworzenia w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu w ciągu 7 dni od jego udostępnienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!