Materiał pokonferencyjny "WSPÓŁPRACA BEZ GRANIC – nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa"

Przedstawiamy Państwu materiał opracowany na podstawie danych zebranych podczas Forum Eksperckiego "Współpraca bez granic - nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa", które odbyło się 27 czerwca 2024 r.

W materiale znajdują się odpowiedzi na pytania uczestników, analiza i wnioski z badania ankietowego zrealizowanego z ich udziałem. Mamy nadzieję, że głos nauczycieli - praktyków przyczyni się do projektowania coraz lepszych działań podnoszących jakość edukacji wszystkich uczniów!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem!

"Współpraca bez granic - nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa. Materiały pokonferencyjne."

okładka współpraca bez granic

Forum eksperckie - wideo