Badania w ramach projektu UNICEF Szkoła dostępna dla wszystkich

Uczestnicy badania zostali zaproszeni do udziału w badaniach, które pomogą w stworzeniu katalogu dobrych praktyk w zakresie wsparcia edukacyjno-specjalistycznego na wczesnych etapach edukacji.

Projekt “Szkoła dostępna dla wszystkich” obejmuje m.in. realizację komponentu badawczego. Jego celem jest stworzenie katalogu dobrych praktyk realizowania wsparcia edukacyjno–specjalistycznego na poziomie przedszkola lub szkoły oraz zebranie doświadczeń nauczycieli specjalistów w tym zakresie.

Uczestnicy projektu zostali zaproszeni do udziału w badaniach, które pomogą w osiągnięciu wskazanych celów. Udział w badaniu jest dobrowolny i w pełni anonimowy. Nie będzie możliwości identyfikacji osób badanych. Uzyskane wyniki będą analizowane zbiorczo i zostaną wykorzystane jedynie do celów naukowych.

Jeśli w trakcie badania lub po jego zakończeniu pojawią się jakieś pytania, prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak wziąć udział w badaniu?

1. Zaloguj się do aplikacji ASA asa.ibe.edu.pl wprowadzając swój unikalny login i hasło
  2. Wejdź w zakładkę „ankiety”
  3. Znajdziesz tam 2 moduły ankiet. Kliknij „wypełnij”, żeby wziąć udział w badaniu
  4. Postępuj zgodnie z instrukcją wypełnioną na ekranie
  5. Ankiety możesz wypełnić tego samego dnia – jedna po drugiej – lub rozłożyć ich wypełnienie na 2-3 dni. Istotne jednak, żeby wypełnić obie części w ciągu tygodnia.
  6. Na badanie jednym zestawem ankiet poświęcisz ok. 20 minut
  7. Badanie jest anonimowe

Instrukcja wypełniania ankiet (plik PDF do pobrania)