Rodzicu, porozmawiaj o szkole ze swoim dzieckiem

W ramach prac naszego zespołu, niezwykle ważną częścią jest opinia i zdanie, dzieci i uczniów. Przygotowaliśmy inspirujący i kreatywny sposób na zebranie informacji, jak dzieci, uczniowie postrzegają szkołę marzeń, jakie mają super moce, co lubią w szkole i poza nią robić.

Ulotka skierowana jest do dwóch grup. Jedna strona jest przeznaczona dla dzieci kończących przedszkole i klas I-III, druga strona ulotki dla starszych uczniów, klas IV-VIII.

Mogą Państwo wspólnie z dziećmi wypełnić tę kartę, odpowiedzieć na pytania i porozmawiać z nimi o szkole marzeń. W przypadku najmłodszych dzieci, Państwa pociechy mogą przygotować pracę plastyczną, plastyczno - techniczną i w ten sposób opowiedzieć nam o szkole marzeń, w której pokażą nam siebie.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli będą chcieli się Państwo podzielić z nami, ich autorskimi dziełami:  rysunkiem, wyklejanką, czy odpowiedziami na pytania.

Jak przesłać prace dzieci/ uczniów?

W przypadku pracy plastycznej prosimy o zrobienie zdjęcia pracy dziecka, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie do nas.

Formularz dla rodzica - praca dziecka |

Formularz dla rodzica - wypowiedź ucznia

W przypadku ulotki skierowanej do uczniów klas IV-VIII, prosimy, aby wspólnie z dzieckiem wejść na formularz i udzielić odpowiedzi na pytania, które widzicie na ulotce. Po udzieleniu odpowiedzi, za Twoją zgodą drogi rodzicu, wyślijcie je do nas.

Ulotka do pobrania
Co wydarzy się z pracami Państwa dzieci?

Chcemy je pokazać na swoich stronach i w social media, bez podawania nazwiska dziecka, jedynie wymieniając  jego imię i ile ma lat oraz udostępnić jego/ jej dzieło lub odpowiedzi na pytania. Chcemy żeby dzieci i uczniowie mieli możliwość pokazania, jaka ich zdaniem jest szkoła marzeń.

Będzie nam niezmiernie miło zobaczyć kreatywne prace i wypowiedzi Państwa dzieci, żeby móc popatrzeć na szkołę ich oczami, oczami dziecka i ucznia.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mail: https://ibe.edu.pl/pl/kontakt-profil-absolwenta oraz do udziału w konsultacjach społecznych wstępnych profili absolwentów, które ruszają już 20 września 2024 r.

Więcej informacji o konsultacjach: https://ibe.edu.pl/pl/konsultacje-spoleczne