Aktualności

W wyniku działań projektowych powstał cykl filmików instruktażowych wspomagających rozwój umiejętności manualnych dzieci. Są to materiały skierowane do nauczycieli, opiekunów i rodziców dzieci na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W maju i czerwcu w ramach projektu "Edukacja Manualna - Palce nie tylko do smartfona" odbył się cykl warsztatów rękodzielniczych, których tematem przewodnim była technika makramy. Zajęcia prowadzone były z inicjatywy Centrum Analiz i Rozwoju Edukacji Obywatelskiej.

W ramach projektu Edukacja Manualna, realizowanego przez Centrum Analiz i Rozwoju Edukacji Obywatelskiej, rozpoczęły się warsztaty pod hasłem "Palce nie tylko do smartfona".