Poradnie psychologiczno-pedagogiczne - Jolanta Aleksandra Rodzewicz

Jolanta Aleksandra Rodzewicz, ekspertka kluczowa ds. pakietów diagnostycznych w IBE, omawia temat wsparcia instytucjonalnego nauczycieli w pracy ze zróżnicowaną grupą uczniów, którego mogą udzielić poradnie psychologiczno- pedagogiczne.

Film powstał w projekcie "Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży", realizowanym w IBE, finansowanym z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego (FERS).

#FunduszeEuropejskie #FunduszeUE

Poradnie psychologiczno-pedagogiczne - Jolanta Aleksandra Rodzewicz