Konferencja "Rodzicielstwo – urzeczywistnione, zagrożone, zaniedbane"

Instytut Badań Edukacyjnych objął patronatem konferencję KUL dotyczącą pedagogicznego oglądu rodzicielstwa urzeczywistnionego, zagrożonego i zaniedbanego w świetle treści zawartych w Karcie Praw Rodziny.

Katedra Pedagogiki Rodziny Instytutu Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II zaprasza do udziału w konferencji naukowej z cyklu:
Rodzina w teorii i praktyce pedagogicznej na temat: Rodzicielstwo – urzeczywistnione, zagrożone, zaniedbane. Pedagogiczne interpretacje w świetle Karty Praw Rodziny w czterdziestą rocznicę jej wydania.

Celem konferencji jest podjęcie dyskusji, zaprezentowanie rezultatów badań, dokonanie pedagogicznego oglądu rodzicielstwa urzeczywistnionego, zagrożonego i zaniedbanego w świetle treści zawartych w Karcie Praw Rodziny.

Konferencja odbędzie się 20 marca 2023 w siedzibie KUL. wydarzenie otworzy dr hab. Arkadiusz Jabłoński, prof. KUL, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych KUL oraz Przewodniczący Rady Naukowej IBE.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest tutaj.

rodzicielstwo urzeczywistnione

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie

Wydarzenia Nadchodzące