Projekt Path2Integrity poszukuje stażysty

Jeśli chcesz się zdobywać nowe kwalifikacje, rozwijać swój warsztat badawczy, być częścią międzynarodowego projektu, być odpowiedzialnym za zadania wykorzystujące Twoje umiętności językowe (tłumaczenia z j. angielski na inne języki) – ten staż jest dla Ciebie.


Path2Integrity oferuje staże szczególnie dla studentów z państw członkowskich UE oraz dla obywateli krajów kandydujących, którzy chcą rozumieć wielojęzyczne projekty i zdobyć osobiste doświadczenie w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym. Jesteśmy zespołem, w którym wszyscy są szanowani i traktowani jednakowo (bez względu na płeć, wyznanie czy rasę). Posiadamy wysokie kwalifikacje i wielu ekspertów na pokładzie. Korzystamy z narzędzi do współpracy zespołowej, które pozwalają nam pozostać w bliskim kontakcie pomimo Covid-19 i pracy w domowych biurach.

Poszukujemy stażystów do udziału w projekcie Path2Integrity, nadzorowanym przez Katharinę Miller (3C Compliance) i Julię Priess-Buchheit (Coburg University of Applied Sciences).

Twoimi głównymi zadaniami będą:
·       Tłumaczenie kursów online na Twój język ojczysty.
·       Wspieranie zespołu projektowego Path2Integrity w organizacji jesienno-zimowych wydarzeń online (webinary).
·       Branie udziału w realizacji bieżących zadań projektu.
·       Uczestnictwo w spotkaniach z ekspertami na temat etyki badawczej i rzetelności naukowej.

Czego od Ciebie oczekujemy?
·       otwartego podejścia;
·       zainteresowania poznawaniem wielojęzycznych metod pracy w projektach;
·       chęci do pracy w wielokulturowym środowisku;
·       proaktywnej postawy;
·       umiejętności językowe: doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość innych języków europejskich jest uważana za przydatny atut Twojej w naszym projekcie.

Mile widziane:
·       kwalifikacje akademickie: co najmniej cztery semestry tłumaczenia pisemnego lub równoważnego wykształcenia.

Path2Integrity z przyjemnością oferuje Ci możliwość:
·       Zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie międzynarodowych projektów.
·       Bycia w kontakcie z wysokiej rangi ekspertami, kierownikami projektów i partnerami z całej Europy i czerpania z nich inspiracji.
·       Pracy w dynamicznym, wielonarodowym i wielokulturowym środowisku.
·       Rozwijania osobistej odpowiedzialności i inicjatyw.
·       Zdobycia bezcennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku zawodowym.

Staż potrwa od dwóch do trzech miesięcy, począwszy od października lub listopada 2020 r. Z powodu COVID-19 wszyscy jesteśmy w domowych biurach, i Ty też możesz pracować w domu.

Za odbycie stażu nie otrzymasz żadnego wynagrodzenia finansowego ze strony projektu Path2Integrity. Natomiast będziesz uhonorowany międzynarodowym certyfikatem uczestnictwa.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do nas i uczynieniem Path2Integrity swoim kolejnym doświadczeniem zawodowym, prześlij swoje krótkie CV i list motywacyjny na adres Katharina Miller (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) najpóźniej do 31 października 2020, z tematem wiadomości e-mail „Internship Path2Integrity” . ”