Zaproszenie na międzynarodową konferencję Path2Integrity

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję kończącą międzynarodowy projekt Path2Integrity. Wydarzenie pod nazwą "The Future of Research Integrity Training" odbędzie się 16 czerwca br. w Kilonii w Niemczech.

Path2Integrity finansowany z programu Horyzont 2020 rozpoczął się w styczniu 2019 r. Projekt starał się wspierać rozwój formalnych i nieformalnych metod uczenia się oraz przyczynia się do budowania i utrwalania kultury rzetelności badawczej w Europie i na świecie. Teraz nadszedł czas na konferencję podsumowującą.

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 16 czerwca 2022 r. w Kilonii w Niemczech. Konferencja organizowana jest przez Christian-Albrechts-Universität Kiel. Partnerzy projektu wraz z zainteresowanymi podmiotami, liderami społeczności naukowych, członkami rady doradczej i przedstawicielami współpracującej w projekcie grupy naukowców (wzorców osobowych Path2Integrity - ambasadorów rzetelności badawczej) spotkają się, aby świętować sukces projektu, podzielić się swoimi wizjami i doświadczeniami na temat szkoleń w zakresie uczciwości badawczej.

Path2Integrity. Międzynarodowa konferencja w Niemczech


100 ekspertów z całej Europy spotka się w celu dokonania przeglądu i omówienia przykładów udanych inicjatyw, aktualnego stanu rzeczy w zakresie szkoleń z rzetelności badawczej, sieci współpracy oraz programów szkoleniowych dla trenerów. 

Konferencja odbędzie się w Steigenberger Conti Hansa w Kilonii. Osoby zainteresowane udziałem mogą się zarejestrować, wysyłając wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

logo

 

 

 

NASZE BADANIA