Spotkanie w ramach cyklu "Equality and Research Integrity"

Zespół projektu Path2Integrity serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar zatytułowany: „ Responsible Conduct of Research Education Should Include Issues of Race and Gender. Why?”, który odbędzie się 23 listopada br. Spotkanie odbędzie się w ramach nowej serii spotkań poświęconych kwestiom równościowym i rzetelności badawczej („Equality and Research Integrity”).

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Prezentację wi prowadzenie do dyskusji wygłosi prof. Lisy M. Rasmussen z Wydziału Filozofii Uniwersytetu Karoliny Północnej (Charlotte, USA).

Profesor Rasmussen w swoich badaniach skupia się na kwestiach etycznych w badaniach naukowych, a szczególnie interesuje ją myślenie o etyce w nieuregulowanych obszarach badań, takich jak nauczanie obywatelskie i laboratoria biologiczne, tworzone nieformalnie poza uczelniami.

Więcej informacji o jej dokonaniach wraz z listą publikacji można znaleźć: [tutaj].

Zgłoszenia

Osoby chętne udziałem w webinarze proszone są o rejestrację (wystarczy zgłoszenie via e-mail ma adres Kathariny Miller: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

P2I webinar 23.11.21