Nowe webinary o rzetelności badawczej w ramach projektu Path2Integrity

Path2Integrity ma przyjemność ogłosić nowy cykl dialogów na temat rzetelności badawczej w nauce. Pierwsze spotkanie online, prowadzone w j. angielskim już 10 marca 2022 r. o godzinie 12:00 pod tytułem "A tak w ogóle, to czyja to odpowiedzialność?".

Prelegentami będą Isidoros Karatzas, szef Sektora Etyki i Integralności Badań Naukowych w Komisji Europejskiej (KE), Badań Naukowych i Innowacji w Brukseli (Belgia), członek komitetu naukowego Path2Integrity, oraz dr Lluis Montoliu, naukowiec z Narodowego Centrum Biotechnologii CSIC, eksperst ds. genetyki i etyki z Madrytu (Hiszpania).

Celem rozmów organizowanych przez Path2Integrity jest przybliżenie stanowiska różnych interesariuszy zaangażowanych w odpowiedzialne prowadzenie badań naukowych w celu poznania i współtworzenia nowych sposobów i metod nauczania i uczenia się w zakresie rzetelności badawczej i prawidłowego prowadzenia badań naukowych oraz zwiększania świadomości ich znaczenia.

Zainteresowanych uczestnictwem w webinarze prosimy o mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejny webinar 31 marca br., więcej informacji I uruchomienie rejestracji już wkrótce.

New dialogues on research integrity 10.03.22