Wypełnij ankietę i podziel się swoim doświadczeniami w czasie pandemii

Nauczyciele i praktycy są sercem projektu KEEP. Zebrane od nich informacje pozwolą zrozumieć szeroki kontekst działań edukacyjnych podczas pandemii.

Międzynarodowy projekt KEEP identyfikuje najlepsze praktyki edukacyjne i komunikacyjne realizowane przez nauczycieli szkół średnich podczas pandemii wirusa covid-19. W projekcie biorą udział badacze m.in. z Belgii, Francji, Grecji i Polsce.

Jednym z celów projektu KEEP jest dostarczenie europejskim nauczycielom przykładów skutecznych praktyk e-learningowych, narzędzi i wiedzy, które będą pomocne w zachowaniu integracyjnego charakteru edukacji i we wspieraniu uczniów, szczególnie tych, którzy (tymczasowo lub na stałe) z różnych powodów nie mogą fizycznie uczęszczać do szkoły.

Oprócz prezentacji innowacyjnych praktyk wykorzystywanych lub projektowanych przez nauczycieli, członkowie projektu KEEP pragną stworzyć platformę do wspólnej refleksji, dialogu i tworzenia sieci dla europejskich pedagogów.

Wypełnij ankietę, wesprzyj KEEP

Nauczyciele i praktycy są sercem projektu KEEP i to od ich gotowości do dzielenia się swoją wiedzą i codzienną praktyką zależą wyniki i jakość działań w ramach projektu.

W ramach KEEP przygotowano dwuetapowe badanie. Jego pierwszą częścią jest wypełnienie anonimowej ankiety online.

Zebrane informacje pozwolą zrozumieć szeroki kontekst działań edukacyjnych podczas pandemii, a także zidentyfikują i wyróżnią przykłady nowych, skutecznych praktyk edukacyjnych wykorzystywanych podczas tego okresu.

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 25-30 minut.

W drugim etapie badaczki Instytutu Badań Edukacyjnych przeprowadzą indywidualne wywiady z nauczycielami, którzy chcieliby opowiedzieć o wykorzystywanych przez siebie metodach i technologiach, dzięki którym nie tylko realizowali materiał danego przedmiotu, ale także pozostawali w stałym kontakcie ze swoimi uczniami podczas zamknięcia szkół. Dlatego na końcu kwestionariusza ankiety można pozostawić kontakt oraz zadeklarować wstępną chęć udziału w dalszej części badania.

UWAGA: pozostawienie danych jest dobrowolne, a udział w badaniu można zakończyć na wypełnieniu ankiety.

W razie jakichkolwiek pytań, można kontaktować się z badaczkami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o projekcie KEEP