Konferencja „Profil Absolwenta. Czego uczyć w szkole XXI wieku?”

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję inaugurującą projekt „Kształtowanie kompetencji - od profilu do praktyki - opracowanie profilu absolwenta z uwzględnieniem założeń i koncepcji koniecznych zmian w kształceniu ogólnym”. Wydarzenie skupiać się będzie na tematyce kompetencji absolwentów przedszkoli i szkół podstawowych oraz  kształtowania przyszłości edukacji.

Jeśli bliska jest Ci nasza rodzima edukacja, zastanawiasz się, jakie zmiany są potrzebne, aby uczniowie chętniej uczęszczali do szkoły i by nauka w szkole przynosiła im realne korzyści w dorosłym życiu, ta konferencja jest dla Ciebie!

Podczas konferencji zostaną przedstawione podjęte działania merytoryczne w projekcie, ze szczególnym uwzględnieniem wyników prac analitycznych oraz badań dotyczących stanu polskiej edukacji i potrzebnych zmian. Perspektywy tworzenia nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych na świecie przedstawią eksperci zagraniczni.

Zapraszamy już 19 czerwca w godzinach 10:00 – 12:30 na spotkanie w formule online.

Konferencja będzie dostępna na kanale YouTube IBE.

Transmisja z konferencji

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji dostępne jest w zakładce Profil absolwenta.