Forum Pracowników Administracji Uczelni z udziałem Michała Przymusińskiego

Zastępca Dyrektora IBE ds. Cyfryzacji Nauki i Edukacji weźmie udział w wydarzeniu organizowanym w dn. 15-16 czerwca w Akademii Leona Koźmińskiego.

Forum Pracowników Administracji Uczelni, wcześniej Ogólnopolskie Forum Dziekanatów, odbędzie się w Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w sprawach administracji szkolnictwa wyższego oraz ciekawymi rozwiązaniami informatycznymi, prawnymi i organizacyjnymi.

Pierwszego dnia zaplanowano tematyczne wykłady, natomiast drugiego odbędą się trzy warsztaty: o elektronicznej teczce studenta – jak wygląda i jak ją wdrażać; o planowaniu zajęć dydaktycznych - jak sobie z tym radzić; a także o zatrudnieniach w projektach - panel Sekcji Projektowej SFD. Wieczorem odbędzie się z kolei spotkanie integracyjne w Hula Kula. Podczas Forum pojawią się przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za kształtowanie polityki informatycznej w sektorze szkolnictwa wyższego z GovTech, Centrum Transformacji Cyfrowej MEiN, Ośrodka Przetwarzania Informacji oraz Instytutu Badań Edukacyjnych.

Nowe projekty IT w obszarze edukacji i nauki

15 czerwca wystąpi Michał Przymusiński, Zastępca Dyrektora Instytutu ds. Cyfryzacji Nauki i Edukacji. Wygłosi wykład "Nowe projekty IT Instytutu Badań Edukacyjnych w obszarze edukacji i nauki". Szczegółowy program Forum dostępny jest tutaj.

Forum organizują: Stowarzyszenie Forum Dziekanatów, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Partnerem głównym wydarzenia jest Microsoft, a partnerem wydarzenia Samsung.

Więcej informacji na stronie Forum Pracowników Administracji Uczelni.

Kalendarz wydarzeń

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

NASZE BADANIA