Praskie kwalifikacje

W tym wydarzeniu wezmą eksperci z siedmiu krajów, my występujemy w charakterze partnera. Mamy przyjemność zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Including non-formal sector qualifications in the national qualifications framework - the experiences and solutions of 7 European countries", która odbędzie się 9 listopada 2017 roku w Pradze. 

 W trakcie konferencji przedstawiciele uznanych europejskich instytucji, zajmujących się problematyką ram kwalifikacji, będą dyskutować o włączaniu kwalifikacji nadawanych poza formalnymi systemami edukacji do krajowych ram kwalifikacji. Prezentowane będą doświadczenia z Chorwacji, Czech, Irlandii, Francji, Polski, Szkocji oraz Węgier.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu NQF-IN, którego liderem jest Instytut Badań Edukacyjnych. Strona projektu: www.nqf-in.eu

Na stronie znajduje się program konferencji oraz formularz rejestracyjny z prośbą o wypełnienie i odesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 października 2017 roku.

NASZE BADANIA