IBE patronem Konferencji DLA EDUKACJI

17 listopada br. w Poznaniu odbędzie się Konferencja DLA EDUKACJI. Podczas wydarzenia odbędą się ciekawe wykłady, Targi Innowacji oraz konkursy z nagrodami.

Konferencja DLA EDUKACJI organizowana jest w ramach projektu POPOJUTRZE 2.0. Odbędzie się ona 17 listopada na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Celem wydarzenia jest promowanie innowacji w obszarze edukacji. Dlatego w konferencji wezmą udział nauczyciele, dyrektorzy szkół, edukatorzy, rodzice, przedstawiciele samorządów oraz NGO. Patronem wydarzenia został Instytut Badań Edukacyjnych

Na konferencji wystąpią eksperci, którzy poruszą ważne tematy dla polskiej edukacji:

• Kuba Tylman z prelekcją "Jak pokolorować Polską szkole?”

Sprawdzone sposoby jak można odmienić zwykła szkołę i sprawić, że będzie mieniła wieloma kolorami. Szkole, która stanie się miejscem przyjaznym dla uczniów i uczennic. Szkołę, która będzie przyjacielem dzieci, otwarta i tolerancyjną! Szkole, która stawia na relacji i udowadnia, że można uczyć bez obowiązkowych prac domowych.

• Marta Młyńska z prelekcją „Aktywnie, ale nie kompulsywnie, czyli jak się palić, ale nie wypalić!"

„A jakby tak „mocniej, dalej, wyżej” i stawać się codziennie „lepszą wersją siebie”? A jakby tak być bardziej produktywną i produktywnym?``

Znacie to? Taką narrację, która podpowiada nam podążanie w stronę często chorobliwej produktywności, perfekcjonizmu i pracoholizmu, a która generuje nadmierny stres, lęk i wypalenie zawodowe?

Tylko dbając o higienę pracy, wsłuchując się w swój wewnętrzny głos, własne potrzeby i budując plan samopieki jesteśmy w stanie zapobiec wypaleniu zawodowemu.

Podczas prelekcji poznacie Państwo objawy wypalenia zawodowego, jego przebieg i skutki. Uświadomicie sobie, jakie czynniki mu sprzyjają i jakie mogą być jego konsekwencje. Dowiecie się, jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, zadbać o siebie, budować swój dobrostan i proaktywnie nawyki.

Na konferencji DLA EDUKACJI odbędą się również warsztaty oraz Targi Innowacji. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu POPOJUTRZE 2.0.

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie

Wydarzenia Nadchodzące

There are no up-coming events