Wspólny projekt IBE i IBM. Oficjalna premiera kursu e-learningowego

Ruszył kurs online "Kwalifikacje twoją przyszłością - jak je zdobywać?" opracowany przez Instytut Badań Edukacyjnych przy współpracy z IBM SkillsBuild.

Kurs "Kwalifikacje twoją przyszłością - jak je zdobywać?" to pierwszy wspólny projekt e-learningowy zrealizowany przez IBE i IBM. Materiał jest dostępny na międzynarodowej platformie edukacyjnej IBM SkillsBuild, która przeznaczona jest dla uczniów i nauczycieli. Oferuje ona bezpłatny dostęp do licznych kursów z wielu dziedzin. Po ich ukończeniu użytkownicy otrzymują odznaki cyfrowe poświadczające zdobyte kompetencje.

Kurs "Kwalifikacje twoją przyszłością - jak je zdobywać?" to niesamowita podróż edukacyjną, podczas której będzie można zapoznać się z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji. Kto może  zrealizować kurs? Jest on adresowany głównie do uczniów szkół ponadpodstawowych, ale przejść go może każdy użytkownik platformy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. 

Co trzeba zrobić? Więcej informacji o kursie oraz rejestracji jest dostępnych na stronie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji