Rozdanie nagród w konkursie "Dobry Obywatel"

Poznaliśmy laureatów pierwszej edycji konkursu „Dobry Obywatel” zorganizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych. Do konkursu napłynęło prawie 1700 prac – filmów, piosenek, wierszy, gier planszowych i prac plastycznych.

Za nami dwa dni wypełnione po brzegi uśmiechami naszych najdroższych Dobrych Obywateli. Do konkursu "Dobry Obywatel" wpłynęło prawie 1700 prac, a w gmachu Ministerstwa Edukacji i Nauki laureaci odebrali dyplomy i nagrody z rąk Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, Dyrektora Generalnego MEiN Sławomira Adamca, Zastępcy Dyrektora IBE Jakuba Kopra i Przewodniczącej Rady Dzieci i Mlodzieży RP Aleksandry Horoszko.

Konkurs "Dobry Obywatel" - zobacz nagranie z uroczystej gali

Konkurs "Dobry Obywatel" zakończony. Znamy zwycięzców

Ogólnopolski konkurs "Dobry Obywatel" skierowany był do dzieci w wieku 2,5-6 lat uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy przedstawiającej "Dobrego Obywatela". Nagrodzone zostały prace prezentujące kreatywną interpretację hasła #DobryObywatel. Komisja konkursu "Dobry Obywatel" oceniła już zgłoszenia i spośród 1683 nadesłanych prac wyłoniła zwycięzców.

Lista zwycięzców dostępna jest tutaj. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Laureatom i ich opiekunom za przybycie, serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, do zobaczenia w kolejnych odsłonach konkursu.

 

NASZE BADANIA