Instytut Badań Edukacyjnych na Impact'22

Eksperci z Cyfrowego Centrum Edukacji i Nauki IBE wezmą udział w jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz zespół zademonstruje scenariusze zajęć z druku 3D, mikrokontrolerów oraz rozpoznawania obrazów.

W dn. 11-12 maja br. w Poznań Congress Center odbędzie się konferencja Impact'22. To najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.

Podczas 2 dni odbędą się panele, warsztaty i wykłady prowadzone łącznie na 6 scenach. Uczestnictwo potwierdziło aż znanych 400 speakerów z całego świata, którzy będą rozmawiali w 19 obszarach tematycznych. Oprócz tego odbędą się moderowane dyskusje, Roundtables, koncerty, wystawy oraz prezentacje nowoczesnych start-upów.

Na konferencji pojawi się również Instytut Badań Edukacyjnych. W wydarzeniu wezmą udział eksperci Cyfrowego Centrum Edukacji i Nauki. W czasie Impact'22 zespół zademonstruje ćwiczenia w strefie Klasy Przyszłości. Przedstawione zostaną scenariusze z zakresu druku 3D, mikrokontrolerów oraz rozpoznawania obrazów. Planowane są warsztaty z młodzieżą z klas 6-8 szkoły podstawowej oraz grup nauczycieli.

Więcej informacji, prezentacja prelegentów oraz program konferencji są dostępne TUTAJ.