Zapraszamy na Kongres Edukacji Pozaformalnej

W dniach 18 i 19 września w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja KEP 2019, organizowana przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych i Uniwersytet Otwarty UW. Jednym z partnerów wydarzenia jest Instytut Badań Edukacyjnych.

KEP 2019 to kontynuator dorobku Kongresu Edukacji Pozaformalnej, którego trzy edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w branży edukacyjno-szkoleniowej.

Tegoroczna edycja Kongresu skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich podmiotów zajmujących się wspieraniem idei uczenia się przez całe życie: reprezentantów firm szkoleniowych, doradczych i uczelni oraz osób zajmujących się coachingiem i mentoringiem. Jako że drugi dzień kongresu dedykowany będzie rozwojowi kompetencji menadżerskich, organizatorzy zapraszają również przedsiębiorców.

O edukacji w gronie ekspertów

Każdego dnia Kongresu organizatorzy spodziewają się ponad 300 właścicieli i menedżerów największych firm szkoleniowych i doradczych, a także reprezentantów instytucji publicznych i ośrodków decyzyjnych kształtujących politykę edukacyjną w kraju. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 sesji tematycznych:

“Trendy i innowacje”
      “Usługi rozwojowe”
      “Innowacje”
      “Rozwiązania i produkty”
      “Rozwój kompetencji menadżerskich”
      “Akademia menadżera”
      “Szkoły menedżerskie”

Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać jednego z kilkudziesięciu wystąpień, wziąć udział w licznych debatach z udziałem ekspertów lub też obejrzeć stoiska wystawiennicze. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną także rozwiązania proponowane przez laureatów konkursu “Innowacja Edukacyjna Roku 2019”.

PROGRAM KONGRESU KEP 2019

Lipca   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie

Wydarzenia Nadchodzące