Dyskusje w ramach „Dialogów Path2Integrity”

Zapraszamy na dwie kolejne dyskusje panelowe z serii „Dialogów Path2Integrity”, tym razem z przedstawicielami środowisk odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji tzw. decydentami i radą interesariuszy projektu.

Spotkania odbędą się online: 8 i 15 marca br.

Pierwsza z sesji z udziałem Zoë Hammatt, Iryny Degtyarova, Jonasa Akermana i Tomasa Foltynka (początek o 3pm-4:30pm CET) będzie poświęcona temu, w jaki sposób nauczanie rzetelności badawczej może byś wprowadzane w instytucjach edukacyjnych, począwszy od szkoły średniej do szkolnictwa wyższego oraz w innych instytucjach badawczych.

Path2Integrity Dialogue webinar 08.03.2021

Drugi panel z udziałem Maury Hiney, Sandry Bendiscioli, Tony’ego Mayer i Alexandra Hasgall (początek o 3pm-4:30pm CET) skupi się na tym, w jaki sposób grantodawcy, wydawcy i organy doradcze mogą wspierać edukację w zakresie rzetelności badań naukowych podczas całej ścieżki edukacyjnej.

Path2Integrity Dialogue webinar 15.03.2021

Uczestnicy będą angażowani w otwartą dyskusję z ekspertami Path2Integrity.

Zachęcamy wszystkich do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział jest bezpłatny, każde ze spotkań może trwać do dwóch godzin.

Więcej informacji na głównej stronie projektu Path2Integrity oraz na Twitterze.