Nowy termin spotkania! Tym razem twórzmy to wspólnie – zaczynamy konsultacje profilu absolwenta i absolwentki

Ciągle śledzimy rozwój sytuacji powodziowej, która dotknęła część regionów naszego kraju. W tych trudnych chwilach łączymy się z osobami poszkodowanymi, które zmagają się ze skutkami powodzi lub ciągle z nią walczą. W związku z tą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu spotkania dotyczącego inauguracji ogólnopolskich konsultacji społecznych zaplanowanych na 20 września, na inny termin. W obecnych okolicznościach najważniejsza jest jedność i pomoc wszystkim osobom poszkodowanym.

W wielu regionach nadal trwa walka z żywiołem i wielkie sprzątanie jego skutków. Wielu z nas zaangażowało się w pomoc osobom poszkodowanym w powodzi i będziemy to nadal robić. Jest to czas szczególny, ale niezależnie od trudnej sytuacji powodziowej, jesteśmy zobligowani do realizacji, zaplanowanych wcześniej, działań merytorycznych.

Dlatego też w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej zdecydowaliśmy o nowym terminie spotkania rozpoczynającego konsultacje społeczne dotyczące profilu absolwenta i absolwentki.

Nowy termin spotkania to 27 września 2024 roku, w godzinach 11.45 - 13.45.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych tematem zapraszamy do udziału.

Osoby zapisane na poprzedni termin nie muszą dokonywać ponownej rejestracji, otrzymają bowiem e-mailem potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu 27.09.2024 r.

Mamy nadzieję, że niezależnie od tej trudnej sytuacji, uda się nam spotkać i porozmawiać o tym, co dla polskiej edukacji jest bardzo ważne - profilu absolwenta i absolwentki.

Rejestracja oraz informacje o wydarzeniu

Września   2024
Pon Wt Śr Cz Pt Sob Nie