Konferencja podsumowująca projekt Badania uwarunkowań zróżnicowania wyników egzaminów zewnętrznych.

W dniu 2 grudnia 2014r odbędzie się konferencja podsumowująca projekt Badania uwarunkowań zróżnicowania wyników egzaminów zewnętrznych realizowana przez Instytut Badań Edukacyjnych. Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół biorących udział w edycjach Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów (OBUT), kuratorów oświaty, pracowników Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli, a także nauczycieli i pracowników systemu egzaminacyjnego. Na konferencji przedstawione zostaną wyniki OBUT edycji 2011-2014. Zaprezentowane zostaną również wyniki działania Dzieci Myślą. Jak skutecznie uczyć dzieci myślenia matematycznego oraz informacje o nowatorskim podejściu do nauczania matematyki na pierwszym etapie edukacyjnym, wykorzystującym rytmikę i gry planszowe.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej.
Pytania organizacyjne prosimy kierować do pani Iwony Bąbiak na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu  (22) 241-71-39.

Konferencja odbędzie się w hotelu Novotel w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 94/98. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona.  O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program konferencji [pobierz plik PDF]

Formularz Rejestracyjny

 Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 listopada 2014 r. rejestracja na konferencję została zamknięta.