Włącz się w prace ekspertów w międzynarodowym projekcie TRANSVAL-EU

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza praktyków zajmujących się rozpoznawaniem lub sprawdzaniem kompetencji do działań w ramach międzynarodowego projektu TRANSVAL-EU.

Projekt dotyczy walidacji kompetencji transwersalnych (przekrojowych), a jego celem jest opracowanie szkolenia i pakietu narzędzi dla praktyków takich jak Ty. Zapraszamy Cię na warsztaty dotyczące doradztwa i weryfikacji kompetencji transwersalnych.

Wspólnie z ekspertami z różnych krajów europejskich, chcemy dostosować pakiet materiałów do potrzeb praktyków takich jak Ty i opracować narzędzia przydatne w Twojej codziennej pracy. Efekty naszej wspólnej warsztatowej pracy posłużą do opracowania europejskiego programu szkolenia dla osób zajmujących się doradztwem lub walidacją w zakresie kompetencji transwersalnych (przekrojowych).

W późniejszej perspektywie, w ramach projektu TRANSVAL-EU zostanie przeprowadzone szkolenie typu train the trainers, a także pilotaż opracowanego pakietu materiałów. Zależy nam, aby w wypracowanych materiałach została zauważona perspektywa polskich praktyków i Twoje doświadczenie.

Warsztaty:

  • zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem techniki design thinking
  • wezmą w nich udział eksperci z całej Europy
  • będą przeprowadzone w języku angielskim

Cykl dwóch części warsztatu odbędzie się 13 i 20 stycznia 2022 r. w formie online. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Formularz rejestracyjny na warsztaty znajdziesz na TUTAJ.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na oficjalnej stronie TRANSVAL EU.

Zgłoś się już dziś i dołącz do międzynarodowego grona ekspertów zajmujących się kompetencjami transwersalnymi (przekrojowymi). Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia br. do godziny 12:00.

Do zobaczenia!