ZSK6 - Warsztaty Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych.

Spotkania realizowane w ramach projektu: “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce – ZSK6” FERS.01.08-IP.05-0001/23

Instytut Badań Edukacyjnych i Politechnika Koszalińska zapraszają do udziału w Warsztatach pt. Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych. Wydarzenie odbędzie się 22 października 2024 w Koszalinie.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności, przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych, uczelnianych biur karier, centrów transferu wiedzy.

Podczas warsztatu zostaną omówione następujące zagadnienia: Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) i inne sposoby potwierdzania umiejętności dostępne w instytucjach szkolnictwa wyższego, procedura włączania kwalifikacji cząstkowych do ZSK, formularze niezbędne do włączenia kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych, różnice pomiędzy programem studiów a opisem kwalifikacji.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest rejestracja i wypełnienie deklaracji uczestnika (liczba miejsc ograniczona). Rejestracja na wydarzenia będzie prowadzona do 10 października 2024 lub wcześniej w przypadku wyczerpania miejsc.

Link rejestracyjny

Deklaracja uczestnika w projekcie ZSK6

Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału w oddzielnej wiadomości.

Informacje dotyczące wydarzenia

Rozpoczęcie 22.10.2024 | 08:30