ZSK6 - Seminarium pt. Uczenie się w szkołach wyższych. Gromadzenie i potwierdzanie efektów uczenia się.

Spotkania realizowane w ramach projektu: “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce – ZSK6” FERS.01.08-IP.05-0001/23

Instytut Badań Edukacyjnych i Politechnika Koszalińska zapraszają do udziału w Seminarium pt. Uczenie się w szkołach wyższych. Gromadzenie i potwierdzanie efektów uczenia się. Wydarzenie odbędzie się 21 października 2024 w Koszalinie.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli szkół wyższych,studentów, pracodawców, pracowników uczelnianych biur karier, centrów transferu wiedzy, doradców zawodowych i wszystkie osoby zainteresowane potwierdzaniem kwalifikacji.

Podczas seminarium eksperci w obszarze edukacji, funduszy europejskich, rynku pracy, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i mikropoświadczeń będą rozmawiać na tematy związane z gromadzeniem i potwierdzaniem umiejętności, zdobywaniem kwalifikacji, źródłami finansowania szkoleń i studiów podyplomowych, zagranicznymi i krajowymi dobrymi praktykami współpracy w tych obszarach.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest rejestracja i wypełnienie deklaracji uczestnika (liczba miejsc ograniczona). Rejestracja na wydarzenia będzie prowadzona do 10 października 2024 lub wcześniej w przypadku wyczerpania miejsc.

Link rejestracyjny

Deklaracja uczestnika w projekcie ZSK6

Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału w oddzielnej wiadomości.

Informacje dotyczące wydarzenia

Rozpoczęcie 21.10.2024 | 08:45