Zaproszenie na warsztaty dla nauczycieli organizowane przez projekt KEEP

IBE oraz eksperci projektu KEEP organizują interaktywne warsztaty z innowacyjnych metod prowadzenia lekcji w szkołach ponadpodstawowych.

Zespół projektu KEEP organizuje warsztaty dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych, przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń edukacyjnych, badaczy oraz wszystkich zainteresowanych wykorzystywaniem technologii w edukacji. Temat główny spotkania to "Jak utrzymać zaangażowanie młodzieży w lekcję? Innowacyjne praktyki edukacyjne”.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną efekty międzynarodowego projektu KEEP. Odbędą się również ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem czterech metod angażujących ucznia z wykorzystaniem: Wakelet, Escape room, Explain Everything i Kart metaforycznych. W programie przewidziano także czas na sieciowanie i wymianę doświadczeń w zakresie dydaktyki szkolnej nastawionej na interaktywne włączanie młodzieży w lekcję.

Warsztat odbędzie się 9 lutego w siedzibie Instytutu Badań Edukacyjnych w godzinach 9:00-17:00. Organizatorzy zapewniają kawę, obiad oraz przekąski. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potierdzający odbycie warsztatu.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza, który można znaleźć tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Dwojak-Matras, kierownik polskiego zespołu KEEP (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).