IBE zaprasza do pilotażu w projekcie TRANSVAL-EU

Międzynarodowy projekt TRANSVAL-EU zaprasza doradców z całej Polski do akcji pilotażowej. Z tej okazji organizowane jest spotkanie informacyjne online, które odbędzie się 14 lutego br.

Projekt TRANSVAL-EU dotyczy identyfikowania i dokumentowania kompetencji transwersalnych (przekrojowych lub transferowalnych). Eksperci IBE chcą się dowiedzieć, czy przygotowane narzędzia są przydatne w pracy oraz czy poszerzają wiedzę i umiejętności doradcze związane z kompetencjami transwersalnymi. Akcja trwa do końca lutego 2023 roku.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w pilotażu w międzynarodowym projekcie, zaświadczenie dla klienta oraz podziękowania dla instytucji.

Akcja polega na przeprowadeniu sesji z klientem/kandydatem/uczniem szkoły ponadpodstawowej, która polega na zidentyfikowaniu i udokumentowaniu kompetencji transwersalnych, przy użyciu narzędzi:

Spotkanie informacyjne odbędzie się online 14 lutego 2023 r. o godz. 14:00. Aby zarejestrować się na to wydarzenie, należy kliknąć w link. Każda osoba, która dokona zapisu, otrzyma link do spotkania w Google Meet.

Na pytania dotyczące akcji pilotażowej oraz spotkania informacyjnego odpowie kierowniczka projektu TRANSVAL-EU w Polsce - Barbara Fijałkowska. Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 793-393-620.

Oficjalna międzynarodowa strona projektu znajduje się tutaj