Nowa tura konsultacji ze specjalistami w ramach projektu “Szkoła dostępna dla wszystkich”

“Szkoła dostępna dla wszystkich” to projekt, którego celem jest zwiększenie dostępności edukacji. Tę ideę realizujemy m.in. przez konsultacje ze specjalistami skierowane do nauczycieli specjalistów, a także nauczycieli przedmiotów, wychowawców, rodziców i pełnoletnich uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie. To już kolejna tura takich spotkań, w ramach których można wziąć udział w spotkaniach z ekspertami z zakresu psychoterapii, psychiatrii dzieci i młodzieży i psychologii. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Tym razem poszerzamy ofertę proponując dodatkowo spotkania ze specjalistami w obszarze logopedii, trudności edukacyjnych i wychowawczych oraz zaburzeń rozwojowych dedykowane w szczególności nauczycielom i rodzicom przedszkolaków (szczegóły poniżej). Dostępne będą również konsultacje z psychologiem szkolnym w języku ukraińskim.

Jak zapisać się na konsultacje?
1. Pobierz kod dostępu do konsultacji w przedszkolu / szkole (od Dyrektora placówki, pedagoga lub psychologa szkolnego)
2. Zapisz się na konsultacje na stronie https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje korzystając z kodu
3. Czekaj na kontakt konsultanta (telefoniczny lub mailowy)
4. Porozmawiaj z konsultantem