Dział aktualności - znak graficzny

Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora w Szkole Europejskiej w Bergen

  • 2021-11-17
Minister Edukacji i Nauki ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw szkoły średniej w Szkole Europejskiej w Bergen.

Wyniki wyborów do Rady Naukowej IBE na kadencję 2021-2025

  • 2021-11-05
W dniach 27-28 października 2021 roku odbyły się wybory do Rady Naukowej Instytut Badań Edukacyjnych.

Dział badania- znak graficzny

ITM Industry Europe to jedne z największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w Europie. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia organizowana jest Scena Trendów dla Przemysłu z udziałem m.in. Sławomira Szymczaka, eksperta IBE i regionalnego lidera ds. ZSK.

Na targach ITM Industry Europe liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program targów co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej.

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Scena Trendów dla Przemysłu

Będzie miejscem wymiany doświadczeń oraz dyskusji na tematy z obszarów digitalizacji, wykorzystania danych w przemyśle oraz nowych trendów w kwalifikacjach. Nie zabraknie też miejsca na dyskusje, których jednym z tematów będzie rozwijany przez IBE Zintegrowany System Kwalifikacji.

Scena Trendów dla Przemysłu odbędzie się 31 sierpnia br. (Międzynarodowe Targi Poznańskie - pawilon 5, sektor A).