EFC baner nagroda ico

IV edycja konkursu o Nagrodę im. prof. Romana Czerneckiego

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego przyznawana jest w trzech kategoriach - publicystycznej, naukowej i specjalistycznej. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br. Więcej
digita workshop

Path2Integrity: przetwarzanie danych osobowych w badaniach naukowych

Zaprasza studentów wszystkich kierunków na interaktywny warsztat online poświęcony rzetelności badawczej, organizowany w ramach projektu Path2Integrity. Uczestnicy spotkania otrzymają międzynarodowy certyfikat uczestnictwa podpisany przez przedstawicieli Komisji Europejskiej.  Więcej
Mask Group 332x

IBE uczestnikiem międzynarodowego projektu TRANSVAL-EU

Instytut Badań Edukacyjnych dołączył do międzynarodowego projektu TRANSVAL-EU. We współpracy z instytucjami z całej Europy zaprojektuje rozwiązania dotyczące kwalifikacji transwersalnych (przekrojowych). Więcej
innoform ico

IBE partnerem konferencji INNOFORM

Już 20 kwietnia br. rozpoczyna się największa w Polsce konferencja dedykowana branży narzędziowo-przetwórczej. Podczas trzech dni wypełnionych spotkaniami i dyskusjami nie zabraknie także tematów związanych ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji. Więcej
grafika 100 1001

Konkursy na stanowiska nauczycieli w Szkole Europejskiej w Brukseli i w Luksemburgu

Minister Edukacji i Nauki ogłosił konkursy na kandydatów na stanowiska w Szkołach Europejskich. Więcej
fot kk 2

Halo, tu Ziemia! Rozmowa z Katarzyną Kalinowską-Sinkowską o nauce, fake newsach i pożytkach z wątpliwości

Obserwujemy wysyp fake newsów i teorii, które doskonale udają dyskurs naukowy, opakowane są w pseudonaukowy język i podają spreparowane lub anegdotyczne dowody, które imitują dowody naukowe – mówi dr Katarzyna Kalinowska-Sinkowska, ekspertka Instytutu Badań Edukacyjnych. Więcej

Konkurs “Kwalifikacja przyszłości”: przedłużony termin składania prac

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem oraz problemy techniczne związane z przebudową strony kwalifikacje.edu.pl, organizator postanowił przedłużyć termin składania prac w konkursie „Kwalifikacja przyszłości” do 28 lutego br.

Celem Konkursu jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie i możliwości, jakie daje Zintegrowany System Kwalifikacji w potwierdzaniu swoich kompetencji oraz promowania metod walidacji. Konkurs ma zachęcić młodzież szkół podstawowych do zdobywania kwalifikacji rynkowych.

Prace konkursowe można składać do 28 lutego br.

„Kwalifikacja przyszłości”

Junior Fortnite Manager? A może Starszy Specjalista Memologii Stosowanej? Marzy Ci się praca w zawodzie, który jeszcze nie istnieje? Kto wie, może będzie istniał w przyszłości… Użyj swojej wyobraźni, weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę!

Uczysz się w szkole podstawowej? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zastanów się, jaki mógłby być wymarzony zawód ucznia takiego jak Ty, ale pochodzącego z przyszłości. Masz to? Teraz wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać sprawdzanie kwalifikacji potrzebnych do pracy w tym zawodzie. Czy umiejętności “cyber-gliniarza” byłyby sprawdzane w terenie czy… podczas pisemnego testu? Jeśli w terenie, to co konkretnie musiałby zrobić, żeby potwierdzić swoje kompetencje i dostać pracę?

Konkurs “Kwalifikacja przyszłości” to okazja, aby puścić wodze wyobraźni, a przy okazji… zgarnąć 1800, 1200 albo 700 zł. Wystarczy, że wymyślisz ciekawą kwalifikację przyszłości i pokażesz nam, jak wyobrażasz sobie jej sprawdzanie. Forma? Dowolna! Czekamy na wszystkie prace graficzne. Może to być komiks, animacja, rysunek, grafika komputerowa, a nawet mem!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, stwórz pracę graficzną przedstawiającą metody walidacji, czyli potwierdzania kwalifikacji przyszłości. Następnie wraz z formularzem zgłoszeniowym prześlij ją na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nagrody konkursowe:

I miejsce - 1 800 zł

II miejsce - 1 200 zł

III miejsce - 700 zł

Nagrody przyznawane są w formie przedpłaconych kart podarunkowych.

REGULAMIN  |   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ministerstwo Edukacji NarodowejMIiRmnisw logotyp