Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie z patronatem IBE

24 listopada w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbędzie się wielki finał konkursu Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie. Patronami wydarzenia został Instytut Badań Edukacyjnych oraz Zintegrowany System Kwalifikacji z systemem Odznaka+.

W rozgrywce finałowej udział weźmie 9 drużyn, które uzyskały najwyższy wynik podczas eliminacji. Uczestnicy będą rywalizować w ze sobą, korzystając z nieco bardziej zaawansowanej wersji symulacji – dla uczelni –  gdzie w pełni pokażą swoje przedsiębiorcze umiejętności.

W finale, oprócz zwycięskich tytułów, na zespoły czekają również atrakcyjne nagrody: bilety wstępu do Energylandii, smartwatche czy słuchawki.

Organizatorzy – Firma Revas, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech –  doskonale wiedzą, jak kluczową umiejętnością jest przedsiębiorczość. Dlatego też, korzystając z Branżowych Symulacji Biznesowych, dali uczniom z całej Polski okazję do przetestowania teoretycznej wiedzy, której mogli nauczyć się na lekcjach przedsiębiorczości w praktyce.

Patronatu nad konkursem udzielili: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Konfederacja Lewiatan, Fundacja Edtech Poland, MeinTech, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Energylandia, Instytut Badań Edukacyjnych, Laboratoria przyszłości, Zintegrowany System Kwalifikacji oraz Odznaka+.