Wyniki konkursu dla szkół podstawowych

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Etykiety energetyczne w służbie ratowania planety". Wygrały trzy najlepsze filmy reklamowe przygotowane przez uczniów. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs "Etykiety energetyczne w służbie ratowania planety" organizowany był wspólnie przez Krajową Agencję Poszanowania Energii oraz Instytut Badań Edukacyjnych. Uczniowie klas podstawowych mieli za zadanie nagrać film-reklamę energooszczędnego użytkowania urządzeń domowych oraz etykiet energetycznych.

Jury wybrało najlepsze prace. Prezentujemy filmiki 3 zwycięzców, zobaczcie sami!

I miejsce Etykiety znamy - energię oszczędzamy Klasa 7A - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana III Sobieskiego w Świętochłowicach

II miejsce Ważna sprawa Klasa 7A Szkoła Podstawowa nr 159 w Krakowie

III miejsce Ehh, ta dzisiejsza młodzież Klasy 4 i 5 Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Glisnem

Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji projektu Label2020.