Szukamy ekspertów do innowacyjnych projektów!

Ze względu na dynamiczny rozwój Instytutu oraz perspektywy realizacji nowych projektów chcemy nawiązać kontakt z ekspertami z różnych obszarów tematycznych. 

Co to jest Baza Ekspertów IBE?

To zbiór informacji o potencjalnych partnerach, z którymi będziemy współpracować realizując lub przygotowując się do realizacji przeróżnych projektów i badań naukowych. Obecność w naszej bazie to szansa na wspólną realizację projektów i przedsięwzięć naukowych.

Baza Ekspertów IBE jest punktem wyjścia do inicjowania nowych przedsięwzięć przez Instytut. Będziemy z niej korzystać w przypadku konkretnych projektów lub zleceń oraz w sytuacji, gdy konieczne będzie wsparcie kadrowe dla Instytutu wynikające m.in. z celów danego projektu czy ze względu na jego zasięg. 

Kogo szukamy?

Szukamy ekspertów, którym zależy na rozwoju zawodowym w obszarze edukacji lub rynku pracy. Jeśli jesteś osobą, która chciałyby współpracować z Instytutem przy wdrażaniu ciekawych i innowacyjnych projektów, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Nasze zaproszenie skierowane jest także do osób chcących zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w realizacji różnego rodzaju zleceń. Ponadto szukamy ekspertów zainteresowanych kreowaniem własnych projektów, którym brakuje odpowiedniego partnera instytucjonalnego, zapewniającego potrzebne wparcie logistyczne i eksperckie.  

Co oferujemy?

Osoby, które zgłoszą się do naszej bazy mogą liczyć, że w przypadku realizacji projektów zbieżnych z ich kompetencjami, Instytut zgłosi się do nich z konkretną ofertą współpracy.

Dzięki bazie będziemy też w stanie aplikować o realizację projektów adekwatnych do wiedzy i umiejętności ekspertów. Natomiast wskazane przez ekspertów obszary rozwoju zawodowego pozwolą nam na odpowiedni dobór inicjatyw do wskazanych preferencji czy planów zawodowych.

Projekty IBE

Więcej informacji o projektach i badaniach Instytutu Badań Edukacyjnych można znaleźć na naszej stronie.

Ankieta

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 15-20 minut: A N K I E T A.

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ankiety należy kierować do Angeliki Żbikowskiej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga: wypełnienie ankiety nie stanowi deklaracji udziału w jakimkolwiek działaniu.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na wypełnienie ankiety.