Relacja z Absolvent Talent Days z udziałem IBE

Instytut Badań Edukacyjnych pojawił się w tym roku na największych targach pracy Absolvent Talent Days. Impreza odbyła się na stadionie PGE Narodowy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Absolvent Talent Days to targi pracy na których obok IBE pojawiło się aż 500 najlepszych pracodawców z Polski i zagranicy. Były tam firmy z każdej kluczowej branży - od budownictwa po bankowość.

Można było skorzystać z bogatego wachlarzu warsztatów i szkoleń, po których każdy otrzymał bezpłatny certyfikat. Ponadto, kursy pisania CV orazzdjęcia wykonanne przez fotografa według formalnych standardów.

Co jeszcze się działo? Zobaczcie relację z Absolvent Talent Days z udziałem Instytutu Badań Edukacyjnych.

Relacja z Absolvent Talent Days z udziałem IBE