Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2018/2019

Już 14 czerwca w Muzeum Historii Łodzi odbędzie się uroczysta gala XXXIII Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, organizowana przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Z przyjemnością zawiadamiamy, że tegoroczną edycję imprezy patronatem objął Instytut Badań Edukacyjnych. Do zobaczenia w Łodzi

Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji to coroczne wydarzenie, które umożliwia zaprezentowanie osób i instytucji twórczych, szczególnie zasłużonych pod kątem wdrażania do codziennej praktyki wartościowych modeli edukacji, kształtowania jej nowoczesnej postaci oraz wyznaczania tendencji rozwojowych. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator wydarzenia, Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji służy jednak nie tylko promocji tego, co w edukacji najnowsze i najciekawsze, ale też integracji całego środowiska wokół innowacyjnych idei i wartości. Impreza została objęta patronatem honorowym m.in. przez IBE, Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Łodzi.

Edukacja niesiona skrzydłami wyobraźni

Tegoroczne Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji to już 23 edycja imprezy. Na gali uhonorowani zostaną nauczyciele, uczniowie, uczeni, artyści i animatorzy kultury, zaangażowani we współpracę z edukacją przedsiębiorcy oraz innowacyjne szkoły, placówki oświatowe, instytucje kultury i firmy. Tytuły i certyfikaty przyznane będą w następujących kategoriach: Talent Uczniowski, Złoty Certyfikat „Talent Uczniowski”, Nauczyciel Innowator, Partner Przyjazny Edukacji, Organizator Procesów Innowacyjnych, Organizacja Innowacyjna, Innowacyjny Pracodawca, Kreator Kompetencji Zawodowych, Kreator Kompetencji Społecznych, Złoty Certyfikat „Kreator Kompetencji Społecznych”, Kreator Innowacji, Złoty Certyfikat „Kreator Innowacji”, Lider w Edukacji, Lider Szkolnego Doradztwa Zawodowego, Promotor Rozwoju Edukacji, Afirmator Ruchu Innowacyjnego, Multiinnowator, Homo Creator, Mistrz Pedagogii, Ambasador Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych oraz Szkoła w Chmurze. Za szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji przyznane zostanie również pięć statuetek Skrzydła Wyobraźni.

Uroczysta gala odbędzie 14 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskiego w Muzeum Miasta Łodzi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia transmisji na Facebooku Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia. Więcej informacji na stronie internetowej przedsięwzięcia:

www.pri.wckp.lodz.pl